menu Menu REZERWACJA ONLINE
zamknij nakładkę

Mapa apartamentów

O nas

Wszystko o apartamentach VICTUS

Jesteśmy firmą, dzięki której pobyt w Sopocie będziecie Państwo wspominać przez długi czas.

Jesteśmy firmą, dzięki której pobyt w Sopocie będziecie Państwo wspominać przez długi czas. Nasz kurort daje mnóstwo atrakcji i stwarza warunki do aktywnego wypoczynku. Wszyscy jednak wiemy, że najważniejszą rzeczą podczas weekendowego lub urlopowego wyjazdu jest mieszkanie na odpowiednim poziomie. Takie, które daje możliwość odpoczynku, a jednocześnie jest komfortowe i atrakcyjne wizualnie. Większość z nas docenia luksus i wygodę, czystość i elegancję. Dlatego też poszukujemy miejsc atrakcyjnych, na wysokim poziomie, spełniających nasze oczekiwania i potrzeby.

Dlaczego warto korzystać z naszej oferty?

VICTUS doskonale rozeznaje się w potrzebach turystów

Firma VICTUS doskonale rozeznaje się w potrzebach turystów, do których kieruje swoją ofertę. Nasi wymagający goście oczekują nowoczesnych, przyjaznych i komfortowo wyposażonych apartamentów blisko morza. Wspaniałe apartamenty w Sopocie usytuowane są w najlepszych lokalizacjach, w pobliżu głównego deptaku kurortu, ulicy Monte Casino, a jednocześnie blisko morza. Jesteśmy nie tylko doświadczeni, ale też kreatywni i wyczuleni na wszystkie życzenia klientów. Dzięki temu oferowane przez naszą firmę usługi są na najwyższym poziomie. Jesteśmy prężnym zespołem ludzi, doskonale znających specyfikę tej branży oraz świetnie zorientowanych w potrzebach i oczekiwaniach turystów odwiedzających nasz kurort. Zapewniamy profesjonalną obsługę przez cały czas trwania Państwa pobytu u nas.

Victus Apartamenty istnieje od ponad 14 lat

Firma VICTUS od 2009 świadczy usługi krótkoterminowego zakwaterowania turystów

Firma VICTUS od 2009 świadczy usługi krótkoterminowego zakwaterowania turystów zarówno z Polski jak i za granicy, usługi najmu średnioterminowego dla klientów korporacyjnych a także najem długoterminowy. Oprócz apartamentów wakacyjnych, w rodzinie firmy Victus są dwie dodatkowe spółki, pierwsza EspHouses – sprzedaż nieruchomości w Hiszpanii na całym wybrzeżu Costa Blanca, druga: PS Agencja nieruchomości - świadcząca usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami a także analizę opłacalności, usługi projektowe i remontowe. Firma Victus od początku swojej działalności z założenia nie chciała być kolejnym usługowym punktem na mapie Sopotu a za cel postawiła sobie „bycie” częścią lokalnej społeczności, co zostało docenione w 2019 roku kiedy Kapituła plebiscytu „Sopockie Perły” przyznała firmie II miejsce w kategorii pobyt, wyprzedzając znane sieci hotelowe czy firmy z branży apartamentowej. Firma Victus mocno wspiera lokalne inicjatywy, takie jak teatr BOTO, klub rugby Ogniwo Sopot, lokalne amatorskie drużyny koszykówki, piłki nożnej a także jest tytularnym sponsorem mini ligi piłkarskiej stworzonej dla adeptów piłki nożnej.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną przez PFR SA.

zamknij nakładkę

© 2024 VICTUS - Sopot - wszystkie prawa zastrzeżone.

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl

facebook Facebook
instagram Instagram