pl en
Victus - mail
biuro@victus-sopot.pl Zostaw wiadomość
Victus - tel
+48 58 710 89 17 Dzwoń codziennie 9 - 17
Victus - Apartamenty w Sopocie

Głos ma Mozart!

Zainteresowanie muzyką chóralną od lat nie maleje, a na polskiej scenie w tej kwestii prym wiedzie Chór Narodowego Forum Muzyki pod dyrekcją Agnieszki Franków-Żelazny.
Już 24 września 2016r. będziecie mieć Państwo możliwość zapoznania się z ich twórczością, podczas koncertu w Kościele Gwiazda Morza o godz. 20.00


Chór Narodowego Forum Muzyki wielokrotnie pojawiał się na antenie Polskiego Radia oraz w rozgłośniach zagranicznych, a w latach 2009 i 2011 jako pierwszy polski chór zaprezentował się na przygotowywanym z wielkim rozmachem festiwalu BBC Proms. W ciągu minionej dekady zespół koncertował ponad 260 razy. W ramach koncertu Głos ma Mozart!, słuchacze będą mieli wspaniałą okazję usłyszeć idealnie brzmiący Chór NFM wraz z Polską Filharmonią Kameralną Sopot pod batutą maestro Andrzeja Kosendiaka. Tego wieczoru w uduchowiony nastrój publiczność wprowadzi Wielka Msza c-moll KV 427 W.A. Mozarta.

Koncert Głos ma Mozart! rozpocznie kolejny sezon artystyczny Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot. Będzie to wspaniała okazja, aby rozkoszować się nie tylko mistrzowską twórczością W.A. Mozarta, lecz również idealnie zgranym Chórem Narodowego Forum Muzyki i pełną wirtuozerii grą Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.


Bilety na koncert w cenie 15 zł/10 zł do nabycia:
• w Informacji Turystycznej Sopot (Plac Zdrojowy 2, kasa czynna codziennie w godzinach 10:00-18:00);
• w systemie EKOBILET,
• na godzinę przed koncertem